Koncert Bogu i Ojczyźnie

3 maja br. odbył się koncert "Bogu i Ojczyźnie".

06 maja 2022
Pamiętniki epoki - odsłona piąta

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach serii "Pamiętniki epoki".

05 maja 2022
PEJZAŻ POLSKI

23 kwietnia odbył się spektakl muzyczny do pieśni polskich kompozytorów pt. "Pejzaż polski".

26 kwietnia 2022
Zapytanie ofertowe nr 6/2022

W związku z realizacją zadania pn. „Ekspansja działań Centrum Kultury Czempiń w zakresie edukacji kulturalnej i animacji przez rozwój kompetencji cyfrowych i doposażenie sprzętowe” Zamawiający zaprasza do składania ofert na: Zakup i dostawę cyfrowego aparatu fotograficznego, światłomierza, kamery sportowej, gimbala ręcznego, sprzętu oświetleniowego oraz akcesoriów.

21 kwietnia 2022
Zapytanie ofertowe nr 5/2022

W związku z realizacją zadania pn. „Ekspansja działań Centrum Kultury Czempiń w zakresie edukacji kulturalnej i animacji przez rozwój kompetencji cyfrowych i doposażenie sprzętowe” Zamawiający zaprasza do składania ofert na: Zakup i dostawę konsolety cyfrowej, studyjnych słuchawek półotwartych oraz pojemnościowych mikrofonów szerokomembranowych.

21 kwietnia 2022
Zapytanie ofertowe nr 4/2022

W związku z realizacją zadania pn. „Ekspansja działań Centrum Kultury Czempiń w zakresie edukacji kulturalnej i animacji przez rozwój kompetencji cyfrowych i doposażenie sprzętowe” Zamawiający zaprasza do składania ofert na: Zakup i dostawę mobilnej pętli indukcyjnej.

14 kwietnia 2022