Pamiętniki epoki - odsłona czwarta

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka z serii "Pamiętniki epoki".

11 kwietnia 2022
Zapytanie ofertowe nr 3/2022

W związku z realizacją zadania pn. „Ekspansja działań Centrum Kultury Czempiń w zakresie edukacji kulturalnej i animacji przez rozwój kompetencji cyfrowych i doposażenie sprzętowe” Zamawiający zaprasza do składania ofert na: Zakup i dostawę oprogramowania.

05 kwietnia 2022
Zapytanie ofertowe nr 2/2022

W związku z realizacją zadania pn. „Ekspansja działań Centrum Kultury Czempiń w zakresie edukacji kulturalnej i animacji przez rozwój kompetencji cyfrowych i doposażenie sprzętowe” Zamawiający zaprasza do składania ofert na: Zakup i dostawę usług szkoleniowych.

29 marca 2022
Pamiętniki epoki - odsłona trzecia

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka z serii "Pamiętniki epoki".

22 marca 2022
Zapytanie ofertowe nr 1/2022

W związku z realizacją zadania pn. „Ekspansja działań Centrum Kultury Czempiń w zakresie edukacji kulturalnej i animacji przez rozwój kompetencji cyfrowych i doposażenie sprzętowe” Zamawiający zaprasza do składania ofert na: Zakup i dostawę sprzętu komputerowego wraz z akcesoriami.

21 marca 2022
Pamiętniki epoki - odsłona druga

Kolejna odsłona projektu "Pamiętniki epoki".

16 marca 2022