Spotkanie z Moniką Sobień-Górską i Robertem Górskim

Dodano: 20 listopada 2023 / Autor: Centrum Kultury Czempiń
Spotkanie z Moniką Sobień-Górską i Robertem Górskim

Wraz z Biblioteką Publiczną im. Czesława Przygodzkiego w Czempiniu, w sobotę 18 listopada gościliśmy w Tlenowni dziennikarkę, scenarzystkę i autorkę książek Monikę Sobień-Górską oraz artystę kabaretowego, autora większości tekstów Kabaretu Moralnego Niepokoju i twórcę serialu „Ucho Prezesa” Roberta Górskiego. To była fantastyczna, ponaddwugodzinna, barwna, wielowątkowa rozmowa o kabarecie, pisarstwie, twórczych inspiracjach, książkach, dziennikarskich odkryciach i o życiu… Sporo było anegdot, ciekawostek i śmiechu. Nie zawiodła nasza czempińska publiczność, która żywo reagowała na opowieści Gości, zadawała pytania a po zakończeniu spotkania cierpliwie czekała na złożenie autografów i wspólne zdjęcia Dziękujemy!