Szkolenia w ramach projektu "Konwersja cyfrowa domów kultury"

Dodano: 17 grudnia 2021 / Autor: Centrum Kultury Czempiń

Szkolimy się w ramach zadania pt. "Ekspansja działań Centrum Kultury Czempiń w zakresie edukacji kulturalnej i animacji przez rozwój kompetencji cyfrowych i doposażenie sprzętowe" w projekcie "Konwersja cyfrowa domów kultury".

Szkolenia w ramach projektu

13 i 14 grudnia wraz z Biblioteką Publiczną im. Czesława Przygodzkiego w Czempiniu szkoliliśmy się pod okiem trenerki Katarzyny Kicińskiej-Pajchrowskiej. Podczas intensywnych warsztatów pt. ”Projektowanie działań kulturowych online” tworzyliśmy między innymi mapę zasobów instytucjonalnych i lokalnych, przyglądaliśmy się narzędziom cyfrowym umożliwiającym zdalną edukację i animację kulturalną, zastanawialiśmy się między innymi nad tym, jakie cechy posiada nowoczesna instytucja kultury, kim są odbiorcy naszych działań i jak do nich skutecznie dotrzeć.